2017-11-13 18:44:36
PIKNIK INTEGRACYJNO - REKREACYJNY

Piknik Integracyjno Rekreacyjny i Minispartakiada na wesoło,
29 sierpnia 2015 r. uśmiech, radość i łzy wzruszenia.
Tylko dzięki temu, że to nasi goście potrafią tak wspaniale się bawić, mają zawsze cudowny humor i potrafią się tym wszystkim dzielić to my Amazonki możemy kontynuować nasze spotkania.
W tym roku dzięki życzliwości i wsparciu wielu darłowskich darczyńców mogłyśmy obdarować zwycięzców nagrodami.
Dzięki dofinansowaniu ze Starostwa Powiatowego w Sławnie, pomocy finansowej od Wójta Gminy Darłowo Pana Radosława Głażewskiego, oraz sponsorów: Centrum Budowlane S.M. Guzowicz , sklep MAX M.Majewski, J.M.Szygenda, J.T. Koczan, Sklep XL Izabela Maśnik, Paweł Breszka,
Iwona Kęsy, Gosi Kontarkiej, Sklep Intermarche, naszej wspaniałej Ani Kryszczuk i wielu innym o wielkim sercu, naszym wspaniałym rodzinom (bez nich nie byłoby nas).
Dziękujemy z całego serca Wszystkim cudownym ludziom dzięki którym możemy sprawić radość innym, podzielić się tym optymizmem, który pozwala nam żyć, pokazać, że każdy jest wspaniały, że w życiu ważne są tylko chwile.
Nasza spartakiada, to zwycięstwo nad sobą, nad słabością, ułomnością, bólem i niewiarą, I miejsce zajęły Amazonki Kołobrzeg, II miejsce Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, III miejsce Amazonki Darłowo, natomiast IV miejsce pozostałe zespoły - Związek Niewidomych i Niedowidzących, Klub Niezapominajka Darłowo, Amazonki Szczecinek, Amazonki Świdwin, Amazonki Koszalin, Klub Seniorów z Domasłowic i Klub Seniorów z Dobiesław, startowało 11 drużyn, 44 osoby pełne pasji życia, mecz piłki nożnej Amazonki kontra Reszta Świata na wesoło zakończył się remisem, cóż konieczny będzie rewanż w 2016 r.


DZIĘKUJEMY

 

 

 

NASI SPONSORZY
Urząd Miasta DarłowoUrząd Gminy DarłowoStarostwo Powiatowe w SławnieBałtycki Bank Spółdzielczy w DarłowieDROBDAR Darłowo
Projekt i wykonanie: rumac.pl