2014-10-27 19:18:39
PIKNIK INTEGRACYJNO - REKREACYJNY

30 sierpnia 2014 r. Darłowskie Amazonki zorganizowały II Piknik Integracyjny połączony z minispartakiadą dla naszych gości. Naszych gości przyjęłyśmy w Spławiu, urokliwym miejscu w Darłowie u Państwa Kryszczuk, którzy wspaniale zadbali o nasze dobre samopoczucie. W minispartakiadzie wzięły udział 4 osobowe drużyny, Amazonki z Koszalina, Kołobrzegu, Szczecinka, Świdwina i Szczecina, oraz reprezentacje stowarzyszeń z Darłowa - Osadników, Emerytów, Niewidomych i Niedowidzących i Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczny. Rozegrano 5 konkurencji, a ukoronowaniem pikniku był mecz piłki nożnej Amazonki kontra "Reszta Świata", który zakończył się wynikiem 2:0 dla Amazonek(mecz pełen emocji i niesamowitej walki zawodników). Nie było przegranych, wszyscy uczestnicy wygrali, symbolem tych zawodów jest zwycięstwo nad chorobą, własnymi słabościami i wiekiem.
Dzięki Firmie Amoena Amazonki zaprezentowały odzież sportową, popołudniową, nocną i stroje kąpielowe, o nasz wygląd zadbała Beatka Daczyszyn.
Przez cały piknik czas umilała nam orkiestra dęta z Darłowa, przy takiej muzyce wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie pikniku wszyscy uczestnicy świętowali nasz jubileusz 10 lecia, a ukoronowaniem był wspaniały tort od Państwa Makarskich. Dziękujemy Wszystkim wspaniałym gościom, szczególnie sędziemu głównemu Mariuszowi za udział i wspaniałą zabawę, oby radość, która panowała podczas pikniku pozostała na długo w naszych sercach.

DZIĘKUJEMY

Piknik zorganizowano dzięki dofinansowaniu przez Urząd Miasta Darłowa.

 

 

   

NASI SPONSORZY
Urząd Miasta DarłowoUrząd Gminy DarłowoStarostwo Powiatowe w SławnieBałtycki Bank Spółdzielczy w DarłowieDROBDAR Darłowo
Projekt i wykonanie: rumac.pl