2014-10-12 22:33:52
JUBILEUSZ 10 LECIA KLUBU AMAZONKI W DARŁOWIE

JUBILEUSZ 10 LECIA KLUBU AMAZONKI W DARŁOWIE.
"TYLKO ŻYCIE POŚWIĘCONE INNYM WARTE JEST PRZEŻYCIA"
JUBILEUSZ 10 LECIA KLUBU AMAZONKI W DARŁOWIE JEST JUBILEUSZEM ŻYCIA, PONIEWAŻ KOCHAMY CIĘ ŻYCIE.
MY AMAZONKI W SPOSÓB SZCZEGÓLNY PRZEŻYWAMY KAŻDY DAROWANY NAM DZIEŃ, MAMY ODWAGĘ POKAZYWAĆ SWOJE EMOCJE, NIE UKRYWAMY ŁEZ, ALE CENIMY RADOŚĆ, ŚMIECH, KOCHAMY TAKĄ ZWYKŁĄ LUDZKĄ RADOŚĆ ŻYCIA.
MY AMAZONKI ZWYKŁE KOBIETY Z NIEZWYKŁĄ PASJĄ ŻYCIA, PEŁNE CIEKAWOŚCI ŚWIATA, PEŁNE NADZIEI, ALE TROCHĘ INNEJ, ŚMIELSZEJ, ODWAGI ODWAŻNIEJSZEJ, RADOŚCI RADOŚNIEJSZEJ.
KRUCHE SŁABE KOBIETKI DOŚWIADCZONE CHOROBĄ, KTÓRA NAWET POWALA TYTANÓW, POTRAFIŁY WYZWOLIĆ W SOBIE POKŁADY POZYTYWNEJ ENERGII, SIŁY I MIŁOŚCI.
ŻONY, MATKI, BABCIE, MŁODE I DOJRZAŁE, ZACZĘŁY NOWE ŻYCIE, OTRZYMAŁYŚMY KREDYT NA ŻYCIE, NOWĄ SZNSĘ I NIE MOŻEMY I NIE ZAMIERZMY TEGO ZMARNOWAĆ.
SĄ WŚRÓD NAS WSPANIAŁE KOBIETY O BARWNYM I CIEKAWYM ŻYCIU, CHARYZMATYCZNE, SILNE, A ZARAZEM KRUCHE I DELIKATNE. NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ LOSU, JESTEŚMY OTWARTE, CHCEMY I POTRAFIMY CZERPAĆ
Z ŻYCIA TO CO NAJLEPSZE.
DZIĘKI TEMU MOŻEMY DZIAŁAĆ, MŻEMY POMAGAĆ I WSPIERAĆ OSOBY POTRZEBUJĄCE TEGO W CHOROBIE I REKONWALESCENCJI, PONIEWAŻ TAKA JEST IDEOLOGIA I MISJA FUNKCJONOWANIA KLUBÓW AMAZONEK , KTÓRE NALEŻĄ DO OGÓLNOPOLSKIEJ FEDERACJI KLUBÓW AMAZONEK Z SIEDZIBĄ W POZNANIU.
NASZA MISJA TO POMAGANIE, WSPIERANIE I DZIAŁANIE NA RZECZ PROFILAKTYKI RAKA, SZCZEGÓLNY NACISK KŁADZIEMY NA EDUKACJĘ PROZDROWOTNĄ, BIERZEMY UDZIAŁ W KAMPANIACH OGÓLNOPOLSKICH, KTÓRYCH CELEM JEST ZAPOBIEGANIE CHOROBOM NOWOTWOROWYM.
WOLONTARIUSZKI OCHOTNICZKI – ŚWIADOME SWOICH ŻYCIOWYCH CELÓW I WARTOŚCI, DZIELĄCE SIĘ SWOIM DOŚWIACZENIEM I WSPIERAJĄCE KOBIETY , KTÓRE TEGO POTRZEBUJĄ. SĄ TO OSOBY BUDUJĄCE NADZIEJĘ SWOJĄ OBECNOŚCIĄ, A UDZIELANE PRZEZ NIE INFORMACJE MOGĄ PRZEKONAĆ CHORĄ, ŻE WARTO PODJĄĆ WALKĘ O ŻYCIE I MOŻNA JĄ WYGRAĆ.
POPULARYZUJEMY WIEDZĘ DOTYCZĄCĄ WCZESNEGO WYKRYWANIA RAKA, UCZYMY SAMOBADANIA PIERSI, ZACHĘCAMY DO BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH.
NIE JESTEŚMY SAME, WSPÓŁPRACUJEMY Z ORGANIZACJAMI Z TERENU MIASTA DARŁOWA, POWIATU I POLSKI, NASZE REPREZENTANTKI BIORĄ UDZIAŁ W OBCHODACH ŚWIATOWEGO DNIA CHOREGO, DZIĘKI NASZEJ FEDERACJI BIERZEMY UDZIAŁ W SZKOLENICH.
NASZ KLUB TO NASZ HISTORIA PISANA PROZĄ ŻYCIA, WYGRANA Z CHOROBĄ I POŻEGNANIA KOLEŻANEK, CUDOWNYCH KOBIET, KTÓRYCH JUŻ NIE MA.
GOŚCIŁYŚMY WSPANIAŁYCH I ODDANYCH NASZEJ IDEI PRZEDSTAWICIELI WŁADZ PANA ARKADIUSZA KLIMOWICZA BURMISTRZA MIASTA DARŁOWO, ,PANA ANDRZEJA PROTASEWICZA WICESTAROSTĘ SŁAWIEŃSKIEGO, PRZEDSTAWICIELI POSŁA ANDRZEJA LEWANDOWSKIEGO I SENATORA PIOTRA ZIĘTARSKIEGO, PANI IZABELA SIELSKA ZASTĘPCA WÓJTA GMINY DARŁOWO, ODWIEDZIŁ NAS RÓWNIEŻ WICEWOJEWODA ZACHODNIOPOMORSKI PAN ANDRZEJ JAKUBOWSKI, BYLI PRZEDSTAWICIELE ORGANIZACJI DZIAŁAJĄCYCH W DARŁOWIE I POWIECIE SŁAWIEŃSKIM, FIRMĘ AMOENA REPREZENTOWAŁA BEATA DACZYSZYN ORAZ NASZE WSPANIAŁE KOLEŻANKI AMAZONKI Z ZAPRZYJAŹNIONYCH KLUBÓW. BYLI Z NAMI NASI PRZYJACIELE, KTÓRYM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE SĄ Z NAMI.
Jubileusz współfinansowany był z środków Starostwa Powiatowego w Sławnie, oraz  środków własnych.

 

  

 

 

 

NASI SPONSORZY
Urząd Miasta DarłowoUrząd Gminy DarłowoStarostwo Powiatowe w SławnieBałtycki Bank Spółdzielczy w DarłowieDROBDAR Darłowo
Projekt i wykonanie: rumac.pl