2014-01-17 18:55:08
KALENDARZ AMAZONEK

 

17 grudnia 2013 r. Klub Amazonki w Darłowie dzięki dofinansowania przez Urząd Miasta w Darłowie zaprezentował kalendarz "Darłowskie Amazonki  Kobiety dla Kobiet"

Kalendarz przedstawia fotograficzną historę klubu. Zawarte w nim zdjęcia są pracą Kazi Czach, Eli Betlińskiej, a przede wszystkim Kazimierza Majchrzaka, Magdy Burduk i Krzysztofa Walków.

Najpiękniejsze zdjęcia to sesje zdjęciowe, dwie z nich odbyły się w hotelu Apollo w Darłowie - sesja w kapeluszach i Lata 20 - lata 30, oraz sesja plenerowa Pożegnanie lata w Spławiu - Darłowo. Pragniemy by kalendarz pokazywał pasję życia, to że po chorobie nowotworowej można żyć aktywnie, ciekawie i twórczo. Rak to wielka sztuka żyć od nowa, żyć tak by każdy dzień był piękny, radosny i niepowtarzalny. Zachęcamy do badań  profilaktycznych, do dbania o swoje zdrowie, aktywności fizycznej i radości w dniu codziennym.

Kalendarz otzrymali nasi przyjaciele,  sponsorzy, urzędy, lekarze, osoby prywatne, zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, jest bezpłatny wydany w nakładzie 130 egzemplarzy.

 


 

 

NASI SPONSORZY
Urząd Miasta DarłowoUrząd Gminy DarłowoStarostwo Powiatowe w SławnieBałtycki Bank Spółdzielczy w DarłowieDROBDAR Darłowo
Projekt i wykonanie: rumac.pl