2014-01-16 15:13:02
NIEZWYKŁE METAMORFOZY

We wrześniu 2013r powstał pomysł na realizację projektu „ Niezwykłe Metamorfozy”. Inicjatorką tego projektu była Agata Dobrowolska, która w sposób profesjonalny, a zarazem ciepły i pełen serdeczności uczyła Amazonki jak czuć się piękną na przekór wszystkiemu. 21 odważnych Amazonek z Koszalina, Trzebiatowa, Szczecinka i Darłowa mogły udowodnić, że po chorobie nowotworowej można być piękną i nawet poczuć się modelką na prawdziwym wybiegu.  
Przez dwa miesiące czułyśmy się wyjątkowe, dzięki sponsorom odwiedzałyśmy salony kosmetyczne EMPORIUM, 
Instytut Kosmetologii I Medycyny Estetycznej Dermalogica, Spondylus,        o nasz wizerunek zadbała stylistka Anna Blejch i My Atelier VISAGE. Przepiękne sukienki, płaszcze, garsonki użyczyły nam sklepy Dom Mody Polskiej i Fensi Elżbiety Jasińskiej z Koszalina, natomiast o nasze fryzury zadbano w salonie Fortunata.

15 grudnia 2013 roku, w koszalińskim Teatrze Muzycznym Variete Muza odbyła się uroczysta, finałowa Gala Projektu Metamorfozy. Wzięło w niej udział pięć amazonek z Darłowa, Elżbieta Betlińska, Nijola Kurek, Stanisława Szymczak, Agnieszka Polska oraz Irena Skraburska - pokazałyśmy piękno i siłę, wszystkie Amazonki prezentowały się wspaniale, a czas spędzony razem      na długo pozostanie w naszych sercach.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy Agacie Dobrowolskiej.

          materiał filmowy dostępny na stronie   www.gawex.pl/gala metamorfozy   

                                                                                                                                 

NASI SPONSORZY
Urząd Miasta DarłowoUrząd Gminy DarłowoStarostwo Powiatowe w SławnieBałtycki Bank Spółdzielczy w DarłowieDROBDAR Darłowo
Projekt i wykonanie: rumac.pl