2012-12-16 18:40:22
Spotkanie integracyjne Wigilia

14 grudnia 2012 r. Darłowskie Amazonki zorganizowały spotkanie integracyjne połączone z Świątecznymi opłatkowymi życzeniami.

 

Naszymi gośćmi byli Burmistrz Miasta Darłowa Arkadiusz Klimowicz , Zastępca Wójta Gminy Radosław Głażewski, Małgorzata Maciuk –Radawiec – Kierownik PCPR w Sławnie, Waldemar Wieczorek, Zbigniew Mielczarski, Magdalena Gąsecka, Grażyna Nawracaj, Ewa Szymczak  i wielu naszych przyjaciół.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia są okazją, by w gronie osób nas wspierających, na których zawsze możemy liczyć, wspominać wydarzenia, które miały miejsce w mijającym roku, by z serca podziękować Tym, którzy bezinteresownie angażowali się w nasze działania.

Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia,

Jest taka moc, co smutek w radość przemienia,

Jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.”

O takich marzeniach rozmawialiśmy, o sile, którą daje współpraca, zrozumienie i pomoc okazywana sercem.

Przy świecach, kolędach i w miłej radosnej atmosferze po raz kolejny pokazałyśmy siłę i odwagę, która cechuje kobiety z chorobą nowotworową.

Składając życzenia zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, życzyłyśmy magicznych doznań, które przeniosą nas w Nowy 2013 Rok i każdemu przyjaciela, co czasami łzy ociera….

 

Nasze spotkanie odbyło się dzięki dofinansowaniu ze Starostwa Powiatowego w Sławnie, dziękujemy Panu Wojciechowi Wiśniowskiemu za życzenia i ciepłe słowa.

Darkowi Kosowi za pomoc i świąteczny nastrój.

Dziękujemy wszystkim, którzy okazują serce.

Życzymy zdrowych i radosnych Świąt.

 

Amazonki Darłowo

NASI SPONSORZY
Urząd Miasta DarłowoUrząd Gminy DarłowoStarostwo Powiatowe w SławnieBałtycki Bank Spółdzielczy w DarłowieDROBDAR Darłowo
Projekt i wykonanie: rumac.pl